Конференції, семінари Всеукраїнська науково-практична конференція 
«Перспективи розвитку медичної та фізичної реабілітації на різних рівнях надання медичної допомоги»
  відбулася в ТДМУ

У Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського 6-7 жовтня 2016р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Перспективи розвитку медичної та фізичної реабілітації на різних рівнях надання медичної допомоги».


Від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди успіхів і плідної праці учасникам симпозіуму побажав проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан. Він звернув увагу на те, що в світі і Україні все більше уваги приділяють медичній та фізичній реабілітації.

Перше пленарне засідання доповіддю «Проблема коморбідності в сучасній медичній реабілітації» відкрив професор Донецького національного медичного університету імені М.Горького Валерій Сокрут.


Професор Харківської медичної академії післядипломної освіти Ольга Нечипуренко детальніше зупинилася на використанні сучасних можливостей фізіотерапії в комплексній вторинній фізіопрофілактиці загострень бронхітів у дітей на курортах Харківського регіону.


Доповідь «Йододефіцитні стани та їх профілактика в йододефіцитних регіонах України» представила професор ТДМУ Надія Пасєчко.

Професор ТДМУ Світлана Сміян доповіла на тему «Реабілітаційні заходи при остеоартрозі: проблеми і перспективи».

Про сучасні особливості імунореабілітації при хронічному тонзиліті доповів професор ТДМУ Ігор Господарський.

Комплексний підхід до реабілітації дітей з гастроентерологічною патологією проаналізувала професор ТДМУ Оксана Боярчук.

Фахівці з Одеси – головний науковий співробітник ДП УНДІ «Медицина транспорту», завідувач клінічного відділу медичної реабілітації Оксана Горша та дитячий хірург-ортопед міської дитячої поліклініки Валерія Аплевич – представили доповідь «Біохімічні та клініко-інструментальні аспекти застосування кінезіотейпування у відновному лікуванні дітей старшого шкільного віку».

    

     Кафедра медичної реабілітації є засновником і співорганізатором щорічних Міжобласних науково-практичних конференцій – «Сучасні аспекти діагностики, лікування і реабілітації захворювань внутрішніх органів». Дані конференції проходять в співпраці із кафедрами пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії і кафедрою внутрішньої медицини №1, та щорічно відбуваються восени кожного року.

    Запрошуємо до участі!