БАКАЛЮК ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА
У 1988 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут.
З 1988 до 1990 року - інтернатура за спеціальністю «Терапія»
З 1991 до 1993 року працювала лікарем-терапевтом в АДЕМ України.
З 1994 до 1998 року працювала старшим лаборантом на кафедрі госпітальної терапії, де була виконана кандидатська дисертація
У 1997 році захистила дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата медичних наук. Тема дисертаційної роботи – «Клініко-патогенетичне обґрунтування застосування мікрохвильової резонансної терапії при первинному остеоартрозі» (спеціальність - 14.01.31– ревматологія).
У 1998 році курси спеціалізації «Ультразвукова діагностика» при Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я.Горбачевського.
З 1999 року асистент та завуч курсу медичної реабілітації кафедри терапії ФПО Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я.Горбачевського.
З 2001 року – асистент та завуч кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії та курортології Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я.Горбачевського.
В 2003 році курси спеціалізації «Фізіотерапія» при Кримському державному медичному університеті ім. С.І.Георгієвського.
З 2007 року - доцент та завуч кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.
З 2013 року - доцент та завуч кафедри медичної реабілітації Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.
В 2018 році захистила докторську дисертацію «Оптимізація реабілітаційного лікування у хворих на остеоартроз в залежності від структурно-функціонального стану кісткової тканини» за спеціальністю 14.01.33 – «медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія».
З 2019 року – професор кафедри медичної реабілітації.
В 2019 році – курси спеціалізації «Фізична та реабілітаційна медицина»
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Є автором 154 наукових робіт, 9 патентів, 3 нововведень, 2 методичних рекомендацій затверджених МОЗ, 10 актів впроваджень. Співавтор посібника «Медична реабілітація». Співавтор монографії «Реабілітаційні технології при остеоартрозі колінних суглобів у пацієнтів похилого віку»; 2-х навчальних посібників «Преформовані фізичні чинники у фізичній терапії (у схемах, алгоритмах, рисунках, таблицях)» та «Клінічний практикум з фізичної терапії в кардіології та пульмонології для асистента фізичного терапевта»
Основні напрями наукових досліджень - медична реабілітація, мʼязово-скелетна реабілітація, легенева реабілітація, реабілітація в педіатрії, реабілітація після ампутацій.