БАКАЛЮК ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА

У 1988 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут.

З 1988 до 1990 року - інтернатура за спеціальністю «Терапія»

З 1991 до 1993 року працювала лікарем-терапевтом в АДЕМ України.

З 1994 до 1998 року працювала старшим лаборантом на кафедрі госпітальної терапії, де була виконана кандидатська дисертація

У 1997 році захистила дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата медичних наук. Тема дисертаційної роботи – «Клініко-патогенетичне обґрунтування застосування мікрохвильової резонансної терапії при первинному остеоартрозі» (спеціальність - 14.01.31– ревматологія).

У 1998 році курси спеціалізації «Ультразвукова діагностика» при Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я.Горбачевського.

З 1999 року асистент та завуч курсу медичної реабілітації кафедри терапії ФПО Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я.Горбачевського.

З 2001 року – асистент та завуч кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії та курортології Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я.Горбачевського.

В 2003 році курси спеціалізації «Фізіотерапія» при Кримському державному медичному університеті ім. С.І.Георгієвського.

З 2007 року - доцент та завуч кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.

З 2013 року - доцент та завуч кафедри медичної реабілітації Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.

В 2018 році захистила докторську дисертацію «Оптимізація реабілітаційного лікування у хворих на остеоартроз в залежності від структурно-функціонального стану кісткової тканини» за спеціальністю 14.01.33 – «медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія».

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Є автором 118 наукових робіт, 9 патентів, 3 нововведень, 2 методичних рекомендацій затверджених МОЗ, 10 актів впроваджень. Співавтор посібника «Медична реабілітація» Основні напрями наукових досліджень - медична реабілітація, ревматологія, фізіотерапія, остеопатія, кінезіологія, рефлексотерапія.