Професорсько-викладацький склад кафедри медичної реабілітації здійснює лікувально-консультативну роботи на базі КНП "Тернопільська міська лікарня №3". Проф. Мисула І.Р., проф. Бакалюк Т.Г., проф. Голяченко А.О., ас. Завіднюк Ю.В., ас. Стельмах Г.О. пройшли курси спеціалізації та отримали сертифікат лікаря фізичної та реабілітаційної медицини, що дозволяє на високому рівні проводити лікувальний процес у відділеннях лікарні.

В рамках проекту Еразмус + викладачі підвищували свою кваліфікацію у складі міжнародних груп у тренінгах і майстер-класах:, ас. Завіднюк Ю.В. – м. Рига (17-18.01.19 р), м.Каунас (21-26.10.19 р), проф. Мисула І.Р., ас. Завіднюк Ю.В. – м. Варшава (20-26.05.19 р), міжнародні зимові школи, м.Київ (24-29.02.20 р). Усі викладачі кафедри брали участь в Міжнародних Осінніх школах REHAB (14-18.09.20 р.), де фахівцями з Фінляндії, Польщі, Литви, Латвії були представлені сучасні європейські методи фізичної терапії та інноваційні підходи в реабілітації пацієнтів різного профілю. Проф. Мисула І.Р отримав сертифікат за участь у тренінгу «Нейрореабілітація людей похилого віку» (Тернопіль, березень- квітень, 2019 р.). проф. Мисула І.Р. є Головою науково методичної комісії 11 з охорони здоров’я і соціального забезпечення МОН України, членом підкомісії 227 «Фізична терапія, ерготерапія» (накази МОН України від 14липня 2017 р. № 1041; від 25.04.2019 р № 582) і співавтором Стандарту вищої освіти для освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр (наказ МОН України від 19.12.2018 р, № 1419).


Закордонні стажування викладачів кафедри

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Завдяки міжнародній співпраці створені дві лабораторії фізичної терапії, в яких викладачі кафедри здійснюють лікувальну роботу на сучасному реабілітаційному обладнанні. Широко застосовуються роботизовані комп'ютерні комплекси Tymo та Pablo, реабілітація пацієнтів проводиться із використанням мотомеду, підвісних систем, сходів з похилою площиною, брусів для навчання ходьби, столів для дрібної моторики, вертикалізатора та іншого сучасного обладнання.

Сучасне обладнання, яке використовується в лікувальному процесі працівниками кафедри

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image